+420 577 922 200
+420 577 927 101
+420 577 929 618

Kontakt

Fakturační adresa

Dům dětí a mládeže Sluníčko Otrokovice, příspěvková organizace
Tř. Osvobození 168
765 02 Otrokovice
IČO: 86771442
DIČ: CZ86771442

Hlavní kontakt

Tel.: 577 922 200
E-mail: info@ddmslunicko.cz
Č. účtu: 35-4284510237/0100
Datová schránka: rk6kjx3

Jirina Kovarova

 Mgr. Jiřina Kovářová

ředitelka
Tel.: 603 162 794
E-mail: kovarova@ddmslunicko.cz

Kontakty na střediska

Trávníky

Tř. Osvobození 168
765 02 Otrokovice
Tel.: 577 922 200
E-mail: otrokovice@ddmslunicko.cz

Jana Barova

 Bc. Jana Bárová

vedoucí oddělení Trávníky
Tel.: 739 075 711
E-mail: barova@ddmslunicko.cz

Jana Barova

 Ivana Tichá, DiS.

vedoucí oddělení Trávníky
Tel.: 734 235 962
E-mail: ticha@ddmslunicko.cz

Centrum volného času Bahňák

tř. Spojenců 569
765 02 Otrokovice
Tel.: 577 927 101
E-mail: cvc@ddmslunicko.cz

Eva Dolezelova

 Eva Doležalová

vedoucí oddělení CVČ
Tel.: 739 075 716
E-mail: dolezalova@ddmslunicko.cz

Hana Kozeluhova

 Mgr. Hana Koželuhová

vedoucí oddělení CVČ
Tel.: 734 235 964
E-mail: kozeluhova@ddmslunicko.cz

Tlumačov

Masarykova 63
763 62 Tlumačov
Tel.: 577 929 618
E-mail: tlumacov@ddmslunicko.cz

Hana Hlobilova

 Bc. Hana Hlobilová

vedoucí oddělení Tlumačov
Tel.: 739 075 689
E-mail: hlobilova@ddmslunicko.cz

Alica Kavanova

Ing. Alica Kavanová

vedoucí oddělení Tlumačov
Tel.: 739 075 689
E-mail: kavanova@ddmslunicko.cz

Dopravní hřiště

Tel.: 739 615 256
E-mail: dopravak@ddmslunicko.cz

Helena Dolinova

 Bc. Helena Dolinová

vedoucí odloučeného pracoviště Dopravní hřiště
Tel.: 739 615 256
E-mail: dolinova@ddmslunicko.cz

Táborová základna Štěrkoviště

Tř. T. Bati 1613
765 02 Otrokovice
Tel.: 577 922 200
E-mail: nekorancova@ddmslunicko.cz

Jitka Bobkova

 Jitka Bobková

Vedoucí ekonomického oddělení
Tel.: 603 563 560
E-mail: bobkova@ddmslunicko.cz

Hana Nekorancova

 Hana Nekorancová

vedoucí odloučeného pracoviště TZ
Tel.: 734 235 961
E-mail: nekorancova@ddmslunicko.cz

Správní zaměstnanci

Pavel Chromek

 František Ušela

domovník
Tel.: 605 894 700

Ludmila Kremeckova

 Ludmila Křemečková

uklizečka
Tel.: 734 235 963

Pověřenec pro ochranu osobních údajů

 Denisa Ondruchová

pověřenec

email: poverenec.oou@ddmslunicko.cz