+420 577 922 200
+420 577 927 101
+420 577 929 618

Kontakt

Fakturační adresa

Dům dětí a mládeže Sluníčko Otrokovice, příspěvková organizace
Tř. Osvobození 168
765 02 Otrokovice
IČO: 86771442
DIČ: CZ86771442

Hlavní kontakt

Tel.: 577 922 200
E-mail: info@ddmslunicko.cz
Č. účtu: 35-4284510237/0100

 

Jirina Kovarova

 Mgr. Jiřina Kovářová

  ředitelka
  Tel.: 603 162 794
  E-mail: kovarova@ddmslunicko.cz

Jitka Bobkova

 Jitka Bobková

  Vedoucí ekonomického oddělení
  Tel.: 603 563 560
  E-mail: bobkova@ddmslunicko.cz

Kontakty na střediska

Trávníky

Tř. Osvobození 168
765 02 Otrokovice
Tel.: 577 922 200
E-mail: otrokovice@ddmslunicko.cz

 

Jana Barova

 Bc. Jana Bárová

  vedoucí oddělení Trávníky
  Tel.: 739 075 711
  E-mail: barova@ddmslunicko.cz

Milan Houzva

 Bc. Milan Houžva

  Zástupce ředitele, vedoucí oddělení Trávníky
  Tel.: 734 235 962
  E-mail: houzva@ddmslunicko.cz

Centrum volného času Bahňák

tř. Spojenců 569
765 02 Otrokovice
Tel.: 577 927 101
E-mail: cvc@ddmslunicko.cz

 

Eva Dolezelova

 Eva Doležalová

  vedoucí oddělení CVČ
  Tel.: 739 075 716
  E-mail: dolezalova@ddmslunicko.cz

Hana Kozeluhova

 Mgr. Hana Koželuhová

  vedoucí oddělení CVČ
  Tel.: 734 235 964
  E-mail: kozeluhova@ddmslunicko.cz

Tlumačov

Masarykova 63
763 62 Tlumačov
Tel.: 577 929 618
E-mail: tlumacov@ddmslunicko.cz

 

Hana Hlobilova

 Bc. Hana Hlobilová

  vedoucí oddělení Tlumačov
  Tel.: 739 075 689
  E-mail: hlobilova@ddmslunicko.cz

Ludmila Dankova

 Bc. Ludmila Daňková

  vedoucí oddělení Tlumačov
  Tel.: 739 075 689
  E-mail: dankova@ddmslunicko.cz

Dopravní hřiště

Tel.: 739 615 256
E-mail: dopravak@ddmslunicko.cz

 

Helena Dolinova

 Bc. Helena Dolinová

  vedoucí odloučeného pracoviště Dopravní hřiště
  Tel.: 739 615 256
  E-mail: dolinova@ddmslunicko.cz

Táborová základna Štěrkoviště

Tř. T. Bati 1613
765 02 Otrokovice
Tel.: 577 922 200
E-mail: nekorancova@ddmslunicko.cz

 

Hana Nekorancova

 Hana Nekorancová

  vedoucí odloučeného pracoviště TZ
  Tel.: 734 235 961
  E-mail: nekorancova@ddmslunicko.cz

Správní zaměstnanci

 

Pavel Chromek

 Pavel Chromek

  domovník
  Tel.: 605 894 700

 

Ludmila Kremeckova

 Ludmila Křemečková

  uklizečka
  Tel.: 734 235 963