+420 577 922 200
+420 577 927 101
+420 577 929 618

NABÍDKA KROUŽKŮ NA ŠKOLNÍ ROK 2018/2019

Středisko Trávníky

KroužekVěkDenHodinaVolná místaCenaMístoDetail kroužku
101 Ateliér Motýlekod 6 do 8 letANO950
102 Badatelod 7 do 11 letStředa16:30 - 18:30ANO900Učebna DDM
103 Flétnaod 6 letČtvrtek16:30 - 17:30ANO1000Učebna DDM
104 Florbal I. od 6 do 10 letÚterý16:00 - 17:00ANO1000TV ZŠ Trávníky
104 Florbal II.od 11 do 15 letÚterý17:00 - 18:30ANO1000TV ZŠ Trávníky
105 Florbal - dívkyod 6 do 15 letČtvrtek18:00 - 19:00ANO1000TV ZŠ Trávníky
106 Inline brusleod 6 letČtvrtek16:00 - 17:00ANO700Dopravní hřiště
1071 Keramika I.od 6 letÚterý17:00 - 18:00ANO900keramika DDM
1072 Keramika II.od 6 letPondělí17:30 - 18:30ANO900keramika DDM
108 Kreativní světod 6 letČtvrtek15:30 - 17:00ANO1000ateliér DDM
109 Kytara - začátečníciod 7 letÚterý16:00 - 17:00ANO1000hudebna DDM
109 Kytara - pokročilíod 7 letÚterý17:00 - 18:00ANO1000hudebna DDM
110 Letecký modelář od 7 letÚterý16:00 - 18:00ANO1100dílna DDM
111 Mažoretky - začátečníciod 6 letPondělí15:15 - 16:15ANO850zrcadlový sál DDM
111 Mažoretky - pokročilíod 6 letPondělí15:15 - 16:15ANO850
112 Mix Danceod 7 do 10 letPondělí17:30 - 18:45NE850zrcadlový sál DDM
113 MTV Danceod 10 do 16 letČtvrtek17:00 - 18:00ANO850zrcadlový sál DDM
1141 Nerf kroužek I.od 7 letČtvrtek17:00 - 18:30NE900
1142 Nerf kroužek II.od 7 letČtvrtek18:30 - 20:00NE900
115 Pestrá angličtinaod 6 do 9 let850zrcadlový sál DDM
116 Pokusyod 7 do 11 let900učebna DDM
117 Robotikaod 7 letStředa15:30 - 17:30NE900počítačová učebna
118 Roztleskávačkyod 6 letStředa17:30 - 18:30ANO850zrcadlový sál DDM
119 Rybářiod 8 letPondělí17:00 - 18:00ANO800učebna DDM
120 Sluníčkaod 5 do 7 letÚterý17:00 - 18:00ANO850zrcadlový sál DDM
121 Sherlockování - Exit Game od 8 do 12 let900učebna DDM
122 Survivalod 8 do 15 let900učebna DDM
123 YouTUBEŘI od 7 let900
124 Angličtina v pohybuod 4 do 6 letÚterý16:00 - 17:00ANO850zrcadlový sál DDM
125 Hopsálekod 3 do 6 letČtvrtek15:30 - 16:30ANO850zrcadlový sál DDM
126 Malé mažoretkyod 5 letPondělí15:15 - 16:15ANO850zrcadlový sál DDM
127 Malé roztleskávačkyod 5 letStředa16:30 - 17:30ANO850zrcadlový sál DDM
1281 Šikulka I.od 3 do 6 letPondělí15:30 - 16:30ANO950ateliér DDM
1282 Šikulka II.od 3 do 6 letStředa16:35 - 17:35ANO950ateliér DDM
129 Tvořínek - keramikapředškoláciÚterý15:30 - 16:30jen náhradníci950keramika DDM
130 Žížalky - pohybové hryod 3 letPondělí16:16 - 17:15NE850zrcadlový sál DDM
1311 Berušky I.pro rodiče a děti Pondělí9:00 - 11:00ANO700/os.učebny DDM
1312 Berušky II.pro rodiče a dětiÚterý9:00 - 11:00NE700/os.učebny DDM
1313 Berušky III.pro rodiče a dětiStředa9:00 - 11:00NE700/os.učebny DDM
132 Opičky od 2 letStředa15:30 - 16:30ANO550/os.zrcadlový sál DDM
133 Výtvarné techniky dospělíANO2000
134 KeramikadospělíANO2000
135 Let´s rideod 9 - 12 letPondělí15:00 - 16:00ANO700Dopravní hřiště

Centrum volného času Bahňák

KroužekVěkDenHodinaVolná místaCenaMístoDetail kroužku
5011 Atletika hrou I.od 6 do 10 letČtvrtek15:00 - 16:00ANO1000CVČ/hřiště/hala
5012 Atletika hrou II.od 6 do 10 letČtvrtek16:00 - 17:00ANO1000CVČ/hřiště/hala
502 Hands Upod 7 letPondělí16:30 - 17:30ANO850Zrcadlový sál CVČ
503 Judo od 7 do 15 letPondělí18:00 - 19:30ANO1000Tělocvična GO
504 Kapelaod 8 letČtvrtek16:30 - 17:30ANO1000Učebna CVČ
505 Kondiční gymnastika I.od 7 letStředa15:30 - 16:30ANO1000Tělocvična CVČ
506 Kondiční gymnastika II.od 7 letStředa16:30 - 18:00ANO1000Tělocvična CVČ
508 Kytara - pokročilíod 8 letČtvrtek17:30 - 19:00ANO1000Učebna CVČ
509 Street dance od 7 letÚterý16:30 - 17:30ANO850Zrcadlový sál CVČ
510 Tvořivé ruce od 7 letStředa15:00 - 17:00NÁHRADNÍCI1100Učebna CVČ
511 Volejbalod 8 letPondělí16:30 - 17:30ANO1000Tělocvična GO
512 Koumáciod 7 letÚterý17:00 - 18:30ANO900Učebna CVČ
520 Taneční gymnastikaod 7 letPátek15:00 - 16:00NÁHRADNÍCI850Tělocvična CVČ
513 Minigymnastikaod 5 letÚterý16:15 - 17:15NÁHRADNÍCI850Tělocvična CVČ
5141 Barvička I.od 4 letÚterý15:00 - 16:00ANO950Učebna CVČ
5142 Barvička II.předškoláciÚterý16:00 - 17:00ANO950Učebna CVČ
5161 Ptáčata I.od 3 do 4 letČtvrtek16:00 - 17:00NÁHRADNÍCI850Zrcadlový sál CVČ
5162 Ptáčata II.od 4 do 6 letČtvrtek17:00 - 18:00NÁHRADNÍCI850Zrcadlový sál CVČ
5171 Tygříci I.od 3 do 4 letÚterý15:15 - 16:15ANO850Tělocvična CVČ
5172 Tygříci II.od 4 do 5 letPondělí16:15 - 17:15NÁHRADNÍCI850Tělocvična CVČ
518 TygřipředškoláciPondělí15:00 - 16:00NÁHRADNÍCI850Tělocvična CVČ
5191 Berušky I.rodiče + děti od 15 měs.Úterý9:00 - 11:00ANO700/osobaHerna CVČ
5192 Berušky II.rodiče + děti od 15 měs.Středa9:00 - 11:00
ANO700/osobaHerna CVČ
515 Kapela GaiadospělíPátek16:30 - 18:00NE3200Učebna CVČ
521 Kytara pro pokročilédospělíČtvrtek19:15 - 20:15ANO2000Učebna CVČ

Středisko Tlumačov

KroužekVěkDenHodinaVolná místaCenaMístoDetail kroužku