+420 577 922 200
+420 577 927 101
+420 577 929 618

NABÍDKA KROUŽKŮ NA ŠKOLNÍ ROK 2018/2019

Středisko Trávníky

KroužekVěkDenHodinaVolná místaCenaMístoDetail kroužku
101 Ateliér Motýlekod 6 do 8 letANO950
102 Badatelod 7 do 11 letStředa16:30 - 18:30ANO900Učebna DDM
103 Flétnaod 6 letČtvrtek16:30 - 17:30ANO1000Učebna DDM
104 Florbal I. od 6 do 10 letÚterý16:00 - 17:00ANO1000TV ZŠ Trávníky
104 Florbal II.od 11 do 15 letÚterý17:00 - 18:30ANO1000TV ZŠ Trávníky
105 Florbal - dívkyod 6 do 15 letČtvrtek18:00 - 19:00ANO1000TV ZŠ Trávníky
106 Inline brusleod 6 letČtvrtek16:00 - 17:00ANO700Dopravní hřiště
1071 Keramika I.od 6 letÚterý16:30 - 17:30ANO900keramika DDM
1072 Keramika II.od 6 letPondělí17:30 - 18:30ANO900keramika DDM
108 Kreativní světod 6 letČtvrtek15:30 - 17:00ANO1000ateliér DDM
109 Kytara - začátečníciod 7 letÚterý16:00 - 17:00ANO1000hudebna DDM
109 Kytara - pokročilíod 7 letÚterý17:00 - 18:00ANO1000hudebna DDM
110 Letecký modelář od 7 letÚterý16:00 - 18:00ANO1100dílna DDM
111 Mažoretky - začátečníciod 6 letPondělí15:15 - 16:15ANO850zrcadlový sál DDM
111 Mažoretky - pokročilíod 6 letPondělí15:15 - 16:15ANO850
112 Mix Danceod 7 do 10 letPondělí17:30 - 18:45ANO850zrcadlový sál DDM
113 MTV Danceod 10 do 16 letČtvrtek17:00 - 18:00ANO850zrcadlový sál DDM
1141 Nerf kroužek I.od 7 letČtvrtek17:00 - 18:30ANO900
1142 Nerf kroužek II.od 7 letČtvrtek18:30 - 20:00ANO900
115 Pestrá angličtinaod 6 do 9 letANO850zrcadlový sál DDM
116 Pokusyod 7 do 11 letANO900učebna DDM
117 Robotikaod 7 letStředa15:30 - 17:30ANO900počítačová učebna
118 Roztleskávačkyod 6 letStředa17:30 - 18:30ANO850zrcadlový sál DDM
119 Rybářiod 8 letPondělí17:00 - 18:00ANO800učebna DDM
120 Sluníčkaod 5 do 7 letÚterý17:00 - 18:00ANO850zrcadlový sál DDM
121 Sherlockování - Exit Game od 8 do 12 letÚterý16:00 - 17:00ANO900učebna DDM
122 Survivalod 8 do 15 letPondělí16:00 - 17:00ANO900učebna DDM
123 YouTUBEŘI od 7 letANO900
124 Angličtina v pohybuod 4 do 6 letÚterý16:00 - 17:00ANO850zrcadlový sál DDM
125 Hopsálekod 3 do 6 letČtvrtek15:30 - 16:30ANO850zrcadlový sál DDM
126 Malé mažoretkyod 5 letPondělí15:15 - 16:15ANO850zrcadlový sál DDM
127 Malé roztleskávačkyod 5 letStředa16:30 - 17:30ANO850zrcadlový sál DDM
1281 Šikulka I.od 3 do 6 letPondělí15:30 - 16:30ANO950ateliér DDM
1282 Šikulka II.od 3 do 6 letStředa16:35 - 17:35ANO950ateliér DDM
129 Tvořínek - keramikapředškoláciÚterý15:30 - 16:30jen náhradníci950keramika DDM
130 Žížalky - pohybové hryod 3 letPondělí16:16 - 17:15ANO850zrcadlový sál DDM
1311 Berušky I.pro rodiče a děti Pondělí9:00 - 11:00ANO700/os.učebny DDM
1312 Berušky II.pro rodiče a dětiÚterý9:00 - 11:00NE700/os.učebny DDM
1313 Berušky III.pro rodiče a dětiStředa9:00 - 11:00NE700/os.učebny DDM
132 Opičky od 2 letStředa15:30 - 16:30jen náhradníci550/os.zrcadlový sál DDM
133 Výtvarné techniky dospělíANO2000
134 KeramikadospělíANO2000
135 Let´s rideod 9 - 12 letPondělí15:00 - 16:00ANO700Dopravní hřiště

Centrum volného času Bahňák

KroužekVěkDenHodinaVolná místaCenaMístoDetail kroužku
5011 Atletika hrou I.od 6 do 10 letČtvrtek15:00 - 16:00ANO1000CVČ/hřiště/hala
5012 Atletika hrou II.od 6 do 10 letČtvrtek16:00 - 17:00ANO1000CVČ/hřiště/hala
502 Hands Upod 7 letPondělí16:30 - 17:301 MÍSTO850Zrcadlový sál CVČ
503 Judo od 7 do 15 letPondělíANO1000Tělocvična GO
504 Kapelaod 8 letPátek16:00 - 17:00ANO1000Učebna CVČ
505 Kondiční gymnastika I.od 7 letStředa15:30 - 16:30ANO1000Tělocvična CVČ
506 Kondiční gymnastika II.od 7 letStředa16:30 - 18:00ANO1000Tělocvična CVČ
507 Kytara - začátečníciod 8 letČtvrtek17:00 - 18:00ANO1000Učebna CVČ
508 Kytara - pokročilíod 8 letČtvrtek18:00 - 19:00ANO1000Učebna CVČ
509 Street dance od 7 letÚterý16:30 - 17:30ANO850Zrcadlový sál CVČ
510 Tvořivé ruce od 7 letStředa15:00 - 17:00NÁHRADNÍCI1100Učebna CVČ
511 Volejbalod 8 letPondělí16:30 - 17:30ANO1000Tělocvična GO
512 Koumáciod 7 letÚterý17:00 - 18:30ANO900Učebna CVČ
513 Taneční gymnastikaod 7 letPátek15:00 - 16:00NÁHRADNÍCI850Tělocvična CVČ
513 Minigymnastikaod 5 letÚterý16:15 - 17:15NÁHRADNÍCI850Tělocvična CVČ
5141 Barvička I.od 4 letÚterý15:00 - 16:00ANO950Učebna CVČ
5142 Barvička II.předškoláciÚterý16:00 - 17:00ANO950Učebna CVČ
5161 Ptáčata I.od 3 do 4 letČtvrtek16:00 - 17:00NÁHRADNÍCI850Zrcadlový sál CVČ
5162 Ptáčata II.od 4 do 6 letČtvrtek17:00 - 18:00NÁHRADNÍCI850Zrcadlový sál CVČ
5171 Tygříci I.od 3 do 4 letÚterý15:15 - 16:15NÁHRADNĆI850Tělocvična CVČ
5172 Tygříci II.od 4 do 5 letPondělí16:15 - 17:15NÁHRADNÍCI850Tělocvična CVČ
518 TygřipředškoláciPondělí15:00 - 16:00NÁHRADNÍCI850Tělocvična CVČ
5191 Berušky I.rodiče + děti od 15 měs.Úterý9:00 - 11:00ANO700/osobaHerna CVČ
5192 Berušky II.rodiče + děti od 15 měs.Středa9:00 - 11:00
ANO700/osobaHerna CVČ
521 Kytara pro pokročilédospělíČtvrtek19:00 - 20:00ANO2000Učebna CVČ

Středisko Tlumačov

KroužekVěkDenHodinaVolná místaCenaMístoDetail kroužku
401 Budžucu Dódžó od 5. třídyPondělí18:00 - 19:00ANO700Tělocvična DDM
402 DIY - kreativní tvořeníod 3. třídyPondělí15:30 - 17:00ANO900Výtvarka DDM
403 Dramaťákod 1. třídyPátek16:30 - 17:30ANO700
404 Fantazy klubod 4. třídyPátek16:15 - 18:15ANO700
405 Florbal od 7 letČtvrtek15:15 - 16:15ANO700Velká tělocvična ZŠ
406 Judood 6 letPondělí16:00 - 17:15ANO700 Tělocvična DDM
407 Jezdecký klubhandicapPondělí
Úterý
15:00 - 16:30
15:00 - 17:00
NÁHRADNÍCI550/osobaRanč Tlumačov
408 In-lineod 6 letPátek15:00 - 16:00ANO700Tělocvična DDM
409 Orientální tance od 6 letPátek16:00 - 17:00ANO700
Zrcadlový sál
410 Pomněnkaod 7 letČtvrtek17:30 - 18:30ANO700Zrcadlový sál
411 Rybářský klubod 9 letČtvrtek16:30 - 18:00ANO400Klubovna DDM
412 Sedmikráskaod 4 do 6 letČtvrtek16:30 - 17:30ANO700Zrcadlový sál
413 Soutěžní aerobik od 4 let do 20 letÚterý
Čtvrtek
Čtvrtek
Pátek
nejmladší
mladší
střední
nejstarší
Pouze
1 - 2 dívky
ročník 2012,2013
700Tělocviična DDM
414 Sporťákod 6 do 10 letPondělí16:50 - 17:50ANO700Velká tělocvična ZŠ
415 Správná dívkaod 4. třídyStředa16:00 - 17:00ANO800klubovna DDM
416 Tvořínekod 4 letStředa15:30 - 16:30NÁHRADNÍCI800Výtvarka DDM
417 Vlakový modelářod 8 letStředa16:00 - 18:00ANO1000Prostory KIS
418 Žabičkyod 3 do 6 letPondělí15:45 - 16:45NÁHRADNÍCI700Velká tělocvična ZŠ
419 Aerobik MegavelošidospělíÚterý17:45 - 19:15ANO600Tělocvična DDM
420 Budžucu DódžódospělíPondělí19:00 - 20:00ANO1000Tělocvična DDM
421 DIY - kreativní tvoření dospělíPondělí17:15 - 19:15ANO1100Výtvarka DDM
422 Orientální tance dospělíPátek17:15 - 18:15ANO1000Zrcadlový sál
423 Vlakový modelářdospělíStředa16:00 - 18:00ANO1000Prostory KIS
424 Baby studiood 15 měs.Čtvrtek8:30 - 10:30NÁHRADNÍCI600/os.Klubovna DDM
425 Všeználekrodiče+dětiÚterý16:00 - 17:00ANO500/osobaKlubovna DDM
426 Keramikaod 6 letÚterý15:30 - 17:30ANO900Výtvarka DDM
427 Geocachingod 2. třídyStředa17:00 - 19:00ANO700klubovna DDM
428 FOOD klubod 2. třídyPondělí16:00 - 18:00ANO700Klubovna DDM
429 KeramikadospělíČtvrtek 17:30 - 20:00ANO1300Výtvarka DDM
430 Výtvarné technikydospělíČtvrtek17:30 - 19:30ANO1300Výtvarka DDM