+420 577 922 200
+420 577 927 101
+420 577 929 618

NABÍDKA KROUŽKŮ NA ŠKOLNÍ ROK 2018/2019

Středisko Trávníky

KroužekVěkDenHodinaVolná místaCenaMístoDetail kroužku
101 Ateliér Motýlekod 6 do 8 letANO950
102 Badatelod 7 do 11 letStředa16:30 - 18:30ANO900Učebna DDM
103 Flétnaod 6 letČtvrtek16:30 - 17:30ANO1000Učebna DDM
104 Florbal I. od 6 do 10 letÚterý16:00 - 17:00ANO1000TV ZŠ Trávníky
104 Florbal II.od 11 do 15 letÚterý17:00 - 18:30ANO1000TV ZŠ Trávníky
105 Florbal - dívkyod 6 do 15 letČtvrtek18:00 - 19:00ANO1000TV ZŠ Trávníky
106 Inline brusleod 6 letČtvrtek16:00 - 17:00ANO700Dopravní hřiště
1071 Keramika I.od 6 letÚterý17:00 - 18:00ANO900keramika DDM
1072 Keramika II.od 6 letPondělí17:30 - 18:30ANO900keramika DDM
108 Kreativní světod 6 letČtvrtek15:30 - 17:00ANO1000ateliér DDM
109 Kytara - začátečníciod 7 letÚterý16:00 - 17:00ANO1000hudebna DDM
109 Kytara - pokročilíod 7 letÚterý17:00 - 18:00ANO1000hudebna DDM
110 Letecký modelář od 7 letÚterý16:00 - 18:00ANO1100dílna DDM
111 Mažoretky - začátečníciod 6 letPondělí15:15 - 16:15ANO850zrcadlový sál DDM
111 Mažoretky - pokročilíod 6 letPondělí15:15 - 16:15ANO850
112 Mix Danceod 7 do 10 letPondělí17:30 - 18:45NE850zrcadlový sál DDM
113 MTV Danceod 10 do 16 letČtvrtek17:00 - 18:00ANO850zrcadlový sál DDM
1141 Nerf kroužek I.od 7 letČtvrtek17:00 - 18:30NE900
1142 Nerf kroužek II.od 7 letČtvrtek18:30 - 20:00NE900
115 Pestrá angličtinaod 6 do 9 let850zrcadlový sál DDM
116 Pokusyod 7 do 11 let900učebna DDM
117 Robotikaod 7 letStředa15:30 - 17:30NE900počítačová učebna
118 Roztleskávačkyod 6 letStředa17:30 - 18:30ANO850zrcadlový sál DDM
119 Rybářiod 8 letPondělí17:00 - 18:00ANO800učebna DDM
120 Sluníčkaod 5 do 7 letÚterý17:00 - 18:00ANO850zrcadlový sál DDM
121 Sherlockování - Exit Game od 8 do 12 let900učebna DDM
122 Survivalod 8 do 15 let900učebna DDM
123 YouTUBEŘI od 7 let900
124 Angličtina v pohybuod 4 do 6 letÚterý16:00 - 17:00ANO850zrcadlový sál DDM
125 Hopsálekod 3 do 6 letČtvrtek15:30 - 16:30ANO850zrcadlový sál DDM
126 Malé mažoretkyod 5 letPondělí15:15 - 16:15ANO850zrcadlový sál DDM
127 Malé roztleskávačkyod 5 letStředa16:30 - 17:30ANO850zrcadlový sál DDM
1281 Šikulka I.od 3 do 6 letPondělí15:30 - 16:30ANO950ateliér DDM
1282 Šikulka II.od 3 do 6 letStředa16:35 - 17:35ANO950ateliér DDM
129 Tvořínek - keramikapředškoláciÚterý15:30 - 16:30jen náhradníci950keramika DDM
130 Žížalky - pohybové hryod 3 letPondělí16:16 - 17:15NE850zrcadlový sál DDM
1311 Berušky I.pro rodiče a děti Pondělí9:00 - 11:00ANO700/os.učebny DDM
1312 Berušky II.pro rodiče a dětiÚterý9:00 - 11:00NE700/os.učebny DDM
1313 Berušky III.pro rodiče a dětiStředa9:00 - 11:00NE700/os.učebny DDM
132 Opičky od 2 letStředa15:30 - 16:30ANO550/os.zrcadlový sál DDM
133 Výtvarné techniky dospělíANO2000
134 KeramikadospělíANO2000
135 Let´s rideod 9 - 12 letPondělí15:00 - 16:00ANO700Dopravní hřiště
136 Záchranářiod 1. třídyPondělí16:00 - 17:00ANO600učebny DDM
137 Pohyb v rytmu zumbyod 9 - 11 letÚterý18:00 - 19:00ANO600zrcadlový sál DDM

Centrum volného času Bahňák

KroužekVěkDenHodinaVolná místaCenaMístoDetail kroužku
5011 Atletika hrou I.od 6 do 10 letČtvrtek15:00 - 16:00ANO1000CVČ/hřiště/hala
5012 Atletika hrou II.od 6 do 10 letČtvrtek16:00 - 17:00ANO1000CVČ/hřiště/hala
502 Hands Upod 7 letPondělí16:30 - 17:30ANO850Zrcadlový sál CVČ
503 Judo od 7 do 15 letPondělí18:00 - 19:30ANO1000Tělocvična GO
504 Kapelaod 8 letČtvrtek16:30 - 17:30ANO1000Učebna CVČ
505 Kondiční gymnastika I.od 7 letStředa15:30 - 16:30ANO1000Tělocvična CVČ
506 Kondiční gymnastika II.od 7 letStředa16:30 - 18:00ANO1000Tělocvična CVČ
508 Kytara - pokročilíod 8 letČtvrtek17:30 - 19:00ANO1000Učebna CVČ
509 Street dance od 7 letÚterý16:30 - 17:30ANO850Zrcadlový sál CVČ
510 Tvořivé ruce od 7 letStředa15:00 - 17:00NÁHRADNÍCI1100Učebna CVČ
511 Volejbalod 8 letPondělí16:30 - 17:30ANO1000Tělocvična GO
512 Koumáciod 7 letÚterý17:00 - 18:30ANO900Učebna CVČ
520 Taneční gymnastikaod 7 letPátek15:00 - 16:00NÁHRADNÍCI850Tělocvična CVČ
513 Minigymnastikaod 5 letÚterý16:15 - 17:15NÁHRADNÍCI850Tělocvična CVČ
5141 Barvička I.od 4 letÚterý15:00 - 16:00ANO950Učebna CVČ
5142 Barvička II.předškoláciÚterý16:00 - 17:00ANO950Učebna CVČ
5161 Ptáčata I.od 3 do 4 letČtvrtek16:00 - 17:00NÁHRADNÍCI850Zrcadlový sál CVČ
5162 Ptáčata II.od 4 do 6 letČtvrtek17:00 - 18:00NÁHRADNÍCI850Zrcadlový sál CVČ
5171 Tygříci I.od 3 do 4 letÚterý15:15 - 16:15ANO850Tělocvična CVČ
5172 Tygříci II.od 4 do 5 letPondělí16:15 - 17:15NÁHRADNÍCI850Tělocvična CVČ
518 TygřipředškoláciPondělí15:00 - 16:00NÁHRADNÍCI850Tělocvična CVČ
5191 Berušky I.rodiče + děti od 15 měs.Úterý9:00 - 11:00ANO700/osobaHerna CVČ
5192 Berušky II.rodiče + děti od 15 měs.Středa9:00 - 11:00
ANO700/osobaHerna CVČ
515 Kapela GaiadospělíPátek16:30 - 18:00NE3200Učebna CVČ
521 Kytara pro pokročilédospělíČtvrtek19:15 - 20:15ANO2000Učebna CVČ

Středisko Tlumačov

KroužekVěkDenHodinaVolná místaCenaMístoDetail kroužku
402 DIYod 3. třídyPondělí15:30-17:00900výtvarka DDM
403 Dramaťákod 1. třídyPátek16:30-17:30700klubovna DDM
404 Fantazy klubod 4. třídyPátek16:15-18:15700výtvarka DDM
405 Florbalod 1. třídyČtvrtek15:00-16:00700velká tělocvična
406 Judood 6 letPondělí15:45-16:45700malá tělocvična
407 Jezdecký klub I.pro handicapované dětiPondělí15:00-16:30550/osobaRanč Tlumačov
407 Jezdecký klub II.pro handicapované dětiÚterý15:00-17:00550/osobaRanč Tlumačov
409 Orientální tanceod 1. třídyPátek16:00-17:00700zrcadlovka
411 Rybářský klubod 9 letČtvrtek16:30-18:00400klubovna DDM
412 Sedmikráskaod 3 - 5 letČtvrtek16:30-17:30700zrcadlovka
4131 Soutěžní aerobik nejmladšíod 4 letÚterý16:15-17:15700malá tělocvična
4132 Soutěžní aerobik mladšíČtvrtek16:00-17:30700malá tělocvična
4133 Soutěžní aerobik středníČtvrtek17:30-19:00700malá tělocvična
4134 Soutěžní aerobik nejstaršíPátek16:30-18:30700malá tělocvična
414 Sporťákod 7 - 10 letPondělí16:50-17:50700velká tělocvična
416 Tvořínekod 4 - 7 letStředa15:30-16:30800výtvarka DDM
417 Vlakový a lodní modelář I.od 3. třídyPondělí16:00-18:001000budova KIS
417 Vlakový a lodní modelář II.od 3. třídyStředa16:00-18:001000budova KIS
418 Žabičky I.od 3,5 - 6 letPondělí15:45-16:45700velká tělocvična
418 Žabičky II.od 3,5 - 6 letPátek14:45-15:45700velká tělocvična
419 Aerobik MegavelošidospělíÚterý17:45-19:15600malá tělocvična
424 Baby studio I.od 15 měsícůStředa9:00-11:00600/osobaklubovna DDM
424 Baby studio II.od 15 měsícůČtvrtek9:00-11:00600/osobaklubovna DDM
425 Všeználekod 3 - 6 letÚterý16:00-17:00500/osobaklubovna DDM
426 Keramikaod 6 letÚterý15:30-17:30900výtvarka DDM
427 Geocachingod 2. třídyStředa16:30-18:30700klubovna DDM
428 FOOD klubod 2. třídyPondělí16:00-18:00700klubovna DDM
Keramika - kurzdospělíPondělí17:00-19:001300výtvarka DDM
Orientální tance - kurzdospělíPátek17:15-18:151000zrcadlovka